ŠAKIŲ RAJONO 2016 M. GERIAUSIŲ SPORTININKŲ PAGERBIMO ŠVENTĖ

nuotaukaGeriausių sportininkų pagerbimo šventė įvyko sausio 21 dieną Šakių rajono savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centre. Sudaryta vertinimo komisija (R. Mozūraiteinė, R. Paškevičiūtė, P. Puskunigis, E. Grigošaitis, I. Bankauskienė) rinko Šakių rajono vardą garsinančius sportininkus. Į geriausių sportininkų dešimtuką pateko ir mūsų mokyklos devintokas Marius Juočiūnas. (nuotr. pirmas iš kairės).

Marius Juočiūnas – Lietuvos dziudo čempionato U-16 II-os vietos nugalėtojas, Lietuvos jaunučių dziudo čempionato III-os vietos nugalėtojas, Lietuvos atviro grapling imtynių taurės pirmenybių I-os vietos nugalėtojas, Baltijos šalių atviro grappling čempionato III-os vietos nugalėtojas, Europos graplingo čempionato Baltijos šalių grappling imtynių čempionato III-os vietos nugalėtojas. Sporto klubo Audra sportininkas, treneriai Kęstutis Smirnovas, Neringa Žebrauskienė.

Mariau, esi šaunuolis. Linkime sportinės sėkmės ir šiais metais.

Inf.parengta pagal Šakių JKSC duomenis