Šakių r. Lekėčių mokykla

Rajoninė 5 -8 klasių lietuvių kalbos olimpiada

Balandžio 6 dieną vyko rajoninė 5 -8 klasių lietuvių kalbos olimpiada Šakių ,,Varpo“ mokykloje. Kadangi 2017 – ieji – Lietuvių kalbos kultūros metai, tad ir olimpiados užduotys bei komandos prisistatymas buvo siejamas su šia tema. Lekėčių mokyklai atstovavo penktokė Karolina Milkevičiūtė, šeštokė Ieva Paplauskaitė, septintokė Armanda Pečiulytė ir komandos kapitonė aštuntokė Miglė Kasparavičiūtė. Mokinės atliko teksto skaitymo suvokimo ir kalbos užduotis, o Miglė – dar ir kapitonų rungtyje dalyvavo. Komandos, atlikusios užduotis, galėjo mėgautis ,,Varpo“ dramos studijos spektakliu ,,Uvertiūra penkiems sidabriniams šaukšteliams“ (režisierė V. Meškaitienė).

Rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje mūsų mokykos komanda užėmė antrąją vietą ir tuo labai džiaugėsi, nes, kaip teigė ,,Varpo“ mokyklos pavaduotojas S. Grušys, antroji vieta yra geriau nei pirma. Kodėl? Tebūnie tai maža paslaptis.