Šakių r. Lekėčių mokykla

Zoologijos sode

Balandžio 22 dieną, šeštadienį, antros ir ketvirtos klasės mokiniai kartu su savo mokytojomis L.Plėšikaitiene ir J. Puidiene lankėsi Kauno zoologijos sode. Šią ekskursiją mums padėjo suorganizuoti antrokės Urtės tėtis, nes jo buvusi klasės draugė  dirba zoologijos sodo paukščių skyriuje. Ji sutiko mus pavedžioti po sodą ir viską parodyti.

Tik įžengę į zoologijos sodą, pamatėme bizonus, kupranugarius, lamas. Mus pasveikino lapės, baltieji vilkai, beždžionės. Terariume mes galėjome palaikyti  rankose ir paglostyti tigrinį žaltį ir pitoniuką. Akvariume mums papasakojo, kaip auginti žuvytes, ir pademonstravo, kaip jos maitinamos. Matėme Kamerūno ožkytes, kalnų ožius, ruonį, kengūras ir daugybę kitų gyvūnų. Baigdama ekskursiją, vadovė Rasa mus paprašė nutilti ir įvedė į kambarį, kuriame ji augina išperintą apuokiuką. Mes pamatėme tokį stebuklą, kokio jūs niekur nematysite - pūkų kamuolį su didelėmis akimis ir juokingai judančia galva. Apuokiukas tarškėjo snapu, šitaip gąsdindamas mus.

Už šią nuostabią ekskursiją dėkojame vadovei Rasai, su kuria ir nusifotografavome prie žirafų namo.

Mokytoja L. Plėšikaitienė