Dailyraščio konkursas mokykloje

Kovo 29 dieną profesoriui Liudui Mažyliui paskelbus apie reikšmingiausią įvykį pasitinkant Lietuvos šimtmečio jubiliejų   Lietuvos Nepriklausomybės Akto (nutarimo) suradimą, Plokščių mokyklai daugiafunkciam centrui gimė idėja pakviesti visus rajono mokyklų mokinius ir mokytojus atidžiai perskaityti ir perrašyti šį dokumentą.

Balandžio 18 -25 dienomis dailyraščio konkurso pirmasis etapas vyko ir mūsų mokykloje. Konkurse dalyvavo 3 – 4, 5 - 6, 7 - 8, 9 -10 klasių mokiniai. Dailiausiai tekstą perrašė trečiokas Dovydas Kučiauskas, penktokė Karolina Milkevičiūtė, šeštokė Vakarė Pakalkaitė, aštuntokė Adrijana Karpavičiūtė, dešimtokė Viktorija Žitinevičiūtė. Šių mokinių darbai išsiųsti į rajoninį turą, kuris vyks Plokščių mokykloje daugiafunkciame centre. Puikių darbų būta ir daugiau, tad jie eksponuojami mokyklos bibliotekoje.