Šakių r. Lekėčių mokykla

Mokytojai dirbo Italijoje

Gegužės 2 – 5 dienomis keturios mokyklos mokytojos Rimanta Poderytė, Gintarė Pocevičienė, Vida Mureikienė ir Rūta Krikštopaitienė dalyvavo projekto „Active, Attractive and Interactive EU Mathematics“ tarptautiniame darbo susitikime Italijos miestelyje Cernusco. Šis susitikimas buvo skirtas knygos, kurioje bus sukaupta visų projekte dalyvaujančių šalių mokytojų patirtis, inovacijos bei pamokų planai, kūrimui. Mūsų mokyklos mokytojai dirbo kartu su Portugalijos mokytojų komanda ir ruošė knygos skyrių apie mokinių projektinę veiklą.

Tarptautinę darbo grupę pasveikino Cernusco profesinės mokyklos direktorius bei miestelio meras. Mokytojai stebėjo mokymo procesą mokykloje, lankėsi pamokose, susitiko su moksleiviais. Laisvalaikio metu mokytojai turėjo neeilinę galimybę aplankyti Milano katedrą, Šv. Mergelės bažnyčią ir joje saugomą Leonardo da Vinci paveikslą „Paskutinė vakarienė“ bei matematikos parodą universitete.

Projektas „Active, Attractive and Interactive EU Mathematics“ baigia darbą šių metų rugpjūčio mėnesį. Tiesiog nepastebimai prabėgo dveji darbo metai, atnešę daug geros patirties ir įspūdžių. Tikime, kad susitikimo metu gimusi idėja tęsti darbą kitame projekte bus įgyvendinta.

Matematikos mokytoja R. Krikštopaitienė