Gegužinė 2017

01Dar vieni metai prabėgo... Ir vėl visų laukta gegužinė. Šįsyk mokyklos taryba gegužinę pradėjo šokiu ,,Atvažiuoja dvi Daratos“, o pavaduotoja R. Kaukienė žodžiais, kad ,,Mokslas keičiasi, ateina daug inovacijų, kurios greit pasensta, bet vertybės, jeigu pavyksta jas tinkamai išugdyti, išlieka ilgam“. Tokią tradiciją –gegužinę - turi ir mūsų mokykla.

Tradiciškai renginio pradžioje yra atsisveikinama su mokyklos tarybos nariais: Kordelija Čepononyte, Viktorija Žitinevičiūte, Daina Augustaityte – jos baigia dešimt klasių ir išeina mokytis toliau. Padėkota ir bendruomenės nariams – A. Ir N. Šilingams, L. Kalinauskienei už paramą mokyklai.

Po to   pradinukai šoko vieną šokį , o vyresnės klasės - po du šokius. Dešimtokai - ,,Papiljonas šiaučius“, ,,Katins juods“, devintokai - ,,Cykiai ramiai“, ,,Bulvienė“, aštuntokai - ,,Šiaudų batai“, ,,Sode mergelė vaikščiojo“, septintokai - ,,Pasėjau žilvitį“, ,,Mūsų muzikontą“, šeštokai - ,,Sėjau mėtą“, ,,Žui žui malūnėlis“, penktokai - ,, Esu dailiai išmokyta“, ,,Girela“.

Gegužinėje apdovanoti mokyklos pirmūnai, olimpiadų, konkursų, sporto varžybų nugalėtojai ir juos rengę mokytojai.