Seniūnijoje

Trečios klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką  nagrinėjo temą ,,Savivaldybių ir seniūnijų darbas".

Kad  viską galėtume išgirsti ,, iš  pirmų lūpų",  nuvykome į Lekėčių seniūniją, kur mus maloniai priėmė Lekėčių  miestelio seniūnas gerb. R.Krikštolaitis. Seniūnas papasakojo, kas įeina į jo pareigas, kokios tarnybos dirba seniūnijoje, kokias funkcijas jos atlieka. Vaikai  uždavė seniūnui daug klausimų, į kuriuos jis atsakė vaikams suprantama kalba. Trečiokai  dėkojo seniūnui  už puikiai tvarkomą miestelį,  už  galimybę važinėti į mokyklą seniūnijos autobusu, už pagalbą mokyklai steigiant vaikų darželį.

Į savo kabinetą vaikus maloniai pakvietė Kamilės močiutė - Lekėčių seniūnijos socialinio darbo organizatorė A. Kirkickienė.  Ji  įdomiai papasakojo apie savo  sunkų, bet  labai reikalingą darbą. Vaikai patys išvardino darbus, kuriuos atlieka socialinės darbuotojos, nes jų šeimos taip pat sulaukė paramos iš šios moters. Vaikai padėkojo už įdomų pasakojimą, bet  patys nežadėjo rinktis šios profesijos.

Grįžę į klasę, dar trumpai aptarėme patirtus įspūdžius ir pasidžiaugėme, kad mūsų seniūnijoje dirba tokie savo darbą mylintys ir jam atsidavę žmonės.

Mokytoja L. Plėšikaitienė