Antrokų kūno kultūros pamokos baseine

Šiais mokslo metais antros klasės mokiniai kūno kultūros pamokas leidžia ne mokyklos sporto salėje, o Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centro baseine. Kartą per savaitę čia vyksta plaukimo pamokos mažiesiems.

Šalies mastu vyksta projektas ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2017“. Šio projekto  plaukimo pamokų vaikams  tikslas yra veiksmingai panaudoti esamus baseinus bei žmogiškuosius išteklius ir išmokyti kuo daugiau Lietuvos vaikų plaukti bei saugiai elgtis vandenyje. Smagu, jog ir mūsų mokyklos mokiniai  dalyvauja šiame projekte.

Mažieji plaukikai jau gerai jaučiasi ne tik mažajame baseinėlyje, bet ir didžiajame baseine. Kai kuriems jau pavyksta savarankiškai nuplaukti keletą metrų, kitiems dar pritrūksta pasitikėjimo savo jėgomis. Tačiau kad ir kokie būtų vaikų pasiekimai baseine, visi labai laukia šių pamokų!

Direktoriaus pavaduotoja R. Kaukienė