Svečiuose Šakių rajono moksleivių tarybos pirmininkas Dominykas Šiugžda

Lapkričio 25 dieną į Lekėčių mokyklą - daugiafunkcį centrą atvyko Šakių rajono moksleivių tarybos pirmininkas Dominykas Šiugžda. Jis papasakojo apie savo veiklas Šakių rajono moksleivių taryboje, kuo užsiima, kuo domisi, kaip apskritai viską spėja nuveikti. Žinodamas, jog mūsų mokyklos moksleiviai yra nelabai neaktyvūs, juos skatino kurti, dalyvauti renginiuose, dalyvauti mokyklos veiklose, taip pat skatino ir neužmiršti mokslo. ,,Visi renginiai, visos veiklos yra svarbios, bet mokslai Jums turi vis tiek pirmoje vietoje",- sakė Dominykas Šiugžda. Mūsų mokiniams pokalbis labai patiko, tad uždavė daugybę klausimų, į kuriuos su mielu noru atsakė Dominykas. O mes visi patyrėme daug įspūdžių ir dabar tikimės, kad visi D. Šiugždos palinkėjimai mokinius skatins aktyviai dalyvauti mokyklos renginiuose ir įvairiose veiklose.

Aistė Bitinaitytė, 9 klasės mokinė