Spektaklis pradinukams

Lapkričio 6 d. Lekėčių mokykla - daugiafunkcis centras sulaukė ,,Drakoniuko teatro" artistų. Mūsų mažieji  mokinukai  žiūrėjo spektaklį ,,Mimė ir Išminties knyga". Vaikai susipažino su girios gyventoja  mažąja Mime, su didžiuoju išminčiumi Machaonu,  su Pikčių pasaulio gyventoja  Žiurke. Vaikai sulaikę kvapą laukė, pavyks ar ne mažajai Mimei  surasti pagrobtą ,,Išminties knygą“. Vaikai gerai įsiminė Mimės pasakytus žodžius, kad ,,pats baisiausias dalykas yra  draugo išdavystė". Bet jeigu tu turi ,,savo sielos varpelį", neatsisakai padėti kitam nelaimėje,  tai tau pavyks  susirasti tikrą draugą ir nugalėti visus sunkumus.

Vaikai plojimais  padėkojo artistams ir  lauks kito susitikimo su šio  pamėgto teatriuko artistais.