Policijos pareigūnė  svečiuose pas pradinukus

Lapkričio 22 d. Lekėčių mokyklos – daugiafuncio centro  pradinukus aplankė Šakių policijos komisariato  pareigūnė A. Mockevičiūtė.

Pradinių klasių mokiniai saugaus eismo ir saugaus elgesio taisykles kartoja nuolat – per  pamokas,  klasės valandėlių ir įvairių instruktažų metu. Policijos pareigūnė mokinių žinias paįvairino demonstraciniais filmukais. Vaikai sužinojo, kad specialiose kėdutėse automobilyje vaikai privalo sėdėti iki tol, kol jų ūgis yra mažesnis nei 1m 35 cm. Visi kartu pakartojo, kaip pereiti gatvę pėsčiųjų perėjose ir ten, kur jų nėra. Vaikai mokėsi, kaip taisyklingai naudoti atšvaitus ir įsitikino jų būtinybe, žiūrėdami filmą. Kadangi daug mokinių į mokyklą važiuoja autobusais, vaikams pareigūnė priminė, kaip elgtis išlipus iš autobuso, kai norima pereiti į kitą kelio pusę.

Pareigūnė vaikams uždavė įvairių klausimų, į kuriuos teisingai atsakė ne tik trečiokai, ketvirtokai, bet ir mažieji pirmokai bei antrokai. Geriausiai atsakiusius pareigūnė apdovanojo atšvaitais. Vaikai padėkojo už gautas žinias ir atsisveikino, pažadėję niekada nepamiršti saugaus eismo taisyklių.