Išvyka į Kauno valstybinį muzikinį teatrą

eglut Gruodžio 3 dieną šeštokai su savo auklėtoja lankėsi Kauno muzikiniame teatre ir žiūrėjo komišką operą „Ausinė kepurė“. Tai liksmas pasakojimas apie amžiną kačių ir šunų nesantaiką ir kodėl ji kilo. O.Tumaniano pasaką „Katinas ir šuo“ gal ir esame skaitę, bet scenoje ši istorija  sužavėjo puikia Eduardo Chagagortiano muzika, režisierės Anastasijos Grinenko pastatymu, grakščiu baleto grupės šokiu, nepakartojamais kostiumais.

„Melas – didelė niekšybė!

Netgi varnos debesuos

Nepakęs netiesos...

Ant melagio galvos

Lai kepurė suliepsnos.“

Tai pagrindinė spektaklio mintis ir norėtųsi, kad šią išmintį įsidėmėtų visi.

Kadangi šeštadienį Kaune jau buvo įžiebta Kalėdinė eglė, šeštokai grįždami namo, ją aplankė ir pasigrožėjo.