Karnavalas

2018 m. vasario 16 d. švęsime modernios Lietuvos gimimą. Ši data lyg tiltas sujungia 1253 m. liepos 6 d. gimusią senąją Lietuvą ir 1990 m. kovo 11 d. atkurtą nepriklausomą Lietuvą.

01Lekėčių mokyklos – daugiafuncio centro mokinių taryba dar gruodžio pradžioje nusprendė  karnavalą skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Karnavalo vedėjos devintokės Aistė Bitinaitytė ir Ernesta Radvilavičiūtė vakaro pradžioje paskelbė, kad patys mokiniai rinkosi karnavalo temas. Devintokai, pasipuošę pagoniškais rūbais, priminė visiems lietuvių papročius pagonybės laikais ir, aišku, lietuvių kovas su kryžiuočiais. Šeštokai puikiai inscenizavo Mindaugo karūnavimą. Dešimtokai žaismingai, linksmai suko filmą, skirtą Žalgirio mūšio 600 - osioms metinėms. Penktokai šauniai pavaizdavo, kokia buvo vaikystė senovėje, kaip piemenukai ganė žąsis, kaip troško mokytis. Septintokai parodė nuotaikingą vaizdelį iš Tado Blindos – svieto lygintojo – laikmečio: matėme ponų puotą ir ,,razbaininko“ Tado Blindos pasirodymą joje. O aštuntokai mus visus grąžino Baltijos kelio akciją, kai 1989 rugpjūčio 23 dieną į 650 kilometrų ilgio grandinę susikibo  rankomis daugiau kaip 2 milijonai žmonių nuo Vilniaus iki Talino minėdami  Molotovo - Ribentropo pakto 50-ąsias metines.

Džiaugiamės  visų klasių puikiomis  ir prasmingomis programomis.