Kalėdų karavano konkursas ,,Atnaujink savo mokyklos sporto salę“

01Gruodžio mėnesį respublikoje paskelbtas Kalėdų karavano konkursas ,,Atnaujink savo mokyklos sporto salę“. Organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas. Konkurso tikslas – skatinti sportą ir fizinį aktyvumą mokyklose.  Konkurso organizatoriai skyrė dvi pinigines premijas dviem respublikos mokykloms sporto salių  infrastruktūrai atnaujinti. Gruodžio 20 dieną vyko atrinktų mokyklų burtų traukimas L Team Facebook paskyroje,  tiesioginės transliacijos metu buvo ištrauktos dvi ugdymo įstaigos, viena iš jų – Lekėčių mokykla – daugiafunkcis centras, kuriam paskirtas 4000 eurų piniginis prizas.

Sausio 11 dieną Lekėčių mokykloje – daugiafunkciame centre lankėsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir įteikė prizą . Prezidentė priminė, kad Kalėdų karavanas atkeliauja jau aštuonioliktą kartą, ir pasidžiaugė : ,, Ši dovana moksleiviams  skiriama siekti ne tik puikių sporto rezultatų,  bet ir augti sveikiems, gražiems ir geriems Lietuvos piliečiams“. Mokyklos direktorius  L. Adomaitis  ir kūno kultūros mokytojas D. Ruzgys padėkojo prezidentei už puikią dovaną.