Edukacinė išvyka į Kauną

Sausio 19 dieną septintos klasės mokiniai apsilankė Lietuvos švietimo istorijos muziejuje. Jame yra įkurta  nauja edukacinė erdvė – veiksmo ekspozicija „Pasakyta – parašyta“.
  Šioje ekspozicijoje yra pristatomos kelios komunikacinių ryšių tarp žmonių, bendruomenių, sociumų rūšys (viena iš jų – raštas).   Čia mokiniai pažino senuosius bendravimo būdus ir priemones, tebevartojamas komunikacijas, sužinojo,  kaip mūsų pasaulį pakeitė piktograma, fonetinis raštas, kompiuterizacija. Buvo galima viską paliesti ir  išbandyti patiems.
 Vėliau vyko edukacija Anatomijos muziejuje. Atvėrus muziejaus duris, iškart įspūdį  paliko  didžiulis trijų metrų žmogaus griaučių stendas, kuriame galima suskaičiuoti visus kaulus. Muziejaus vedėja atskeidė šio stendo istoriją: „Vienas muziejaus įkūrėjo draugas, kuris sirgo tuomet nepagydoma liga, testamente įrašė, jog atiduoda savo kūną Anatomijos muziejui, kad po mirties į jį žiūrėtų, grožėtųsi ir liestų jaunos studentės.” Be šio eksponato  yra  muziejuje ir daugiau įdomybių. Muziejaus vedėja minėjo, jog pats brangiausias yra gorilos eksponatas,  jis buvo pirktas Prancūzijoje. Dar buvo galima pamatyti negimusių vaikų embrionus, vaiką gimdoje ir netgi Siamo dvynius.
  Po edukacijų mokiniai pramogavo PPC Akropolyje. Čiuožinėjo ant Akropolio ledo ir žiūrėjo pasirinktus filmus kino teatre Forum Cinemas.

Samanta Karušytė, 7 klasės mokinė