012703
Šiandien
Vakar
Lankytojai
138
63
12703
Jūsų IP: 172.31.28.20
2019-01-21 18:52

Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras

Pušyno g. 8, Lekėčiai

LT-71225, Šakių r. sav.

JAUČIUOSI SAUGUS ir REIKALINGAS!!!

Paukščiai prie mūsų mokyklos

Mūsų mokykla įsijungė  į sausio 27-29 dienomis Lietuvos ornitologų draugijos (LOD) rengiamą akciją „Paukščiai prie mano namų“. Tai kasmet organizuojamas žmogaus kaimynystėje žiemojančių paukščių surašymas, kurio metu surinkti duomenys leis įvertinti atskirų paukščių rūšių gausos kaitą, pokyčius atskirais metais, o mums suteiks galimybę stebėti sparnuočių gyvenimą ir geriau pažinti mūsų krašte žiemojančius paukščius. Tad savaitgalį stebėjome į mokyklos lesyklėlę  atskrendančius paukščius: per vieną valandą pamatėme šešiolika didžiųjų zylių ir dešimt žvirblių. Tai, ko gero, nėra pats didžiausias laimikis – nėra labai šalta, tad paukšteliai randa maisto  ne tik lesyklėlėje.

                                                                                                  Mokyklos informacija

 

Į puslapio viršų