Išvyka į Perkūno namą Kaune

Vasario 8 dieną  pirmos ir antros klasės mokiniai su mokytojomis D. Kasparavičiene ir G. Bielskuviene vyko į edukaciją Kaune – į Perkūno namą.  Mokinius pasitiko šeimininkė, pasipuošusi XV – XVI amžiaus rūbais. Pirmiausia buvo pranešta, kad Perkūno namas yra Senamiestyje daugiau kaip  500 metų. Tai pats gražiausias gotikinio stiliaus namas Kaune. Mokinius šeimininkė nusivedė į namo rūsį (čia degė tik žvakės) ir papasakojo apie viduramžių miestiečio kasdienybę: kokiais amatais vertėsi, kokius namus statė, kokie buvo indai, kaip valgė. Po to kiekvienas mokinys liejo žvakę iš vaško. Apsilankė vaikai ir kituose Perkūno namų kambariuose. Ten  išmoko senovinį šokį, ragavo senovinį patiekalą,  apžiūrėjo  indus, puošnius rūbus, matavosi galvos apdangalus. Pabaigoje edukacijos nuvyko  į Jėzuitų vienuolyno apžvalgos aikštelę – terasą, nuo kurios  apsižvalgius atsiskleidžia Rotušės aikštės ir apie ją esančių pastatų, o taip pat viso Senamiesčio panoramos grožis.