Kaziuko mugė mišraus  ugdymo grupėje

02Kovo 9  dieną  mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Mokytoja J. Puidienė savo mokinių tėvelius, močiutes ir senelius pakvietė į šventę. Mokiniai ypač stropiai rengėsi mugei: pynė verbas, darė aplikacijas, atvirukus, paveikslėlius, gėles, kepė ,,Tinginį”, rišo iš siūlų viščiukus ir lėlytes.  Savo gaminiais mokinukai prekiavo - patys užsirašė kainas, patys ir pinigus skaičiavo.

Viktorinoje mokiniai sužinojo turgaus atsiradimo istoriją. Prizai irgi įspūdingi – Kaziuko širdys (meduoliai).  Po visi kartu žaidė žaidimus ,, Audėjėlė”, ,,Kalvelis”.  Kaziukas pakvietė visus pasivaišinti prie  lietuviškų vaišių stalo, ant kurio būta visokiausių gėrybių: dešros, agurkų, sūrio, medaus, ,, barankų”, mėtų arbatos.

Mišrios ugdymo grupės tėveliai liko patenkinti renginiu. Aušra Patašienė džiaugiasi: ,,Šventėje sužinojome įdomių faktų apie Kaziuko mugę, laimėjome prizų. Vaikai mokėsi verslumo prekiaudami savo pačių sukurtais darbeliais. Šokome, dainavome, vaišinomės. Nuoširdžiausias ačiū mokytojai Jūratei Puidienei.”