Apie alkoholio ir rūkymo žalą lektorius A. Šiukšta

Kovo 12 dieną mūsų mokykloje lankėsi Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ pirmininkas Artūras Šiukšta. Aštuntokams ir devintokams lektorius kalbėjo apie alkoholio žalą. Savo kalboje svečias siūlė kiekvienam atsakyti į labai svarbų klausimą: Kuo renkuosi būti aš? Jis paparstai ir įtaigiai pasakojo, kaip lengva nuslysti į alkoholio liūną. Norint to išvengti, labai svarbu išmokti džiaugtis gyvenimu, rasti įdomios ir naudingos veiklos.

Penktos, šeštos ir septintos klasių mokiniai klausėsi lektoriaus paskaitos „Rūkymo kvailybė“. Dažnai nekaltas pabandymas rūkyti ypač vaikystėje ir paauglystėje  tampa stipria priklausomybe, nuo kurios, pagal surinktus duomenis, per metus Lietuvoje miršta apie 7000 žmonių. Svečias siūlė kiekvienam ne tik pačiam nepasiduoti „madai“ rūkyti, bet ir padėti draugams, jau tai darantiems, atsikratyti draugystės su „žudiku Nr.1“.

Šakių sveikatos centro kviestas blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ pirmininkas Artūras Šiukšta jau ir anksčiau lankėsi mūsų mokykloje ir kalbėjo apie kibernetines priklausomybes ir žadėjo dar atvykti papasakoti apie narkotikų žalą.