Dešimtokų išvyka į Kauno technikos profesinio mokymo centrą

Š.m. balandžio 25 dieną mūsų mokyklos dešimtokai vyko į Kauno technikos profesinio mokymo centrą. Ten dalyvavo įvairiose veiklose: Milena, Rimutė ir Airidas gamino raktų pakabuką. Mokytoja R. Kaukienė, Žilvinas bei Laurynas gamino žvakidę. O Tomas, Edvinas ir Dominykas tiesino mašinos dureles. Vienas iš profesinio mokymo centro mokytojų aprodė mokyklos patalpas, papasakojo, kokios veiklos dar čia vyksta. Mus, dešimtokus, kvietė prisidėti prie jų gražios komandos ir mokytis čia įvairių specialybių: automobilių mechaniko, automobilių elektromechaniko, santechniko, suvirintojo, logisto ekspeditoriaus, apskaitininko kasininko, smulkiojo verslo organizatoriaus,  Mokykla labai didelė, turi labai daug įdomios technikos, naudojamos labai modernios darbo priemonės. Specialybės gali tikti ne tik vaikinams, bet ir merginoms.

R. Litvinaitė, M. Zumaraitė