Krašto apsaugos karininkai apie kario profesiją

Gegužės 04 dieną mūsų mokykloje lankėsi krašto apsaugos karininkai Gintautas Matusevičius ir Igoris Bartnikas, kurie supažindino 7, 8 ir 9 klasės mokinius su kario profesija, veikla ir įdomiu gyvenimu. Svečiai pristatė mokiniams galimą kitų mokslo metų popamokinę veiklą – karinės parengties būrelį. Užsiėmimuose numatoma rengtis karinio fizinio parengtumo testui: pereiti kliūčių ruožą, mesti granatą, šaudyti lazeriniais ginklais, plaukti, čiuožti slidėmis, nešti svorį ir kita. Svečiai kalbėjo, kad visi užsiėmimai  skirti valios, ryžto, savarankiškumo, ištikimybės Tėvynei ugdymui. Jie pastebėjo, kad šiuolaikiniam jaunimui itin trūksta ištvermės, patriotizmo ir judėjimo, todėl net trys ministerijos- Krašto apsaugos, Švietimo ir Sveikatos apsaugos -  ėmėsi bendros veiklos ir skatina tokių būrelių atsiradimą mokyklose ir veiklą.

Svečių pasakojimas labai sudomino mokinius, manome, kad kitais mokslo metais jie aktyviai dalyvaus  karinės parengties būrelio veikloje.