012687
Šiandien
Vakar
Lankytojai
122
63
12687
Jūsų IP: 172.31.28.20
2019-01-21 18:30

Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras

Pušyno g. 8, Lekėčiai

LT-71225, Šakių r. sav.

JAUČIUOSI SAUGUS ir REIKALINGAS!!!

 Įspūdinga kelionė

   Gegužės 23 d. mūsų mokyklos trečiokams buvo ypatinga. Lekėčių seniūnas R. Krikštolaitis  mūsų klasę apdovanojo ekskursija į Klaipėdos Jūrų muziejų.Tai padėka  už  aktyvų dalyvavimą miestelio bendruomenės šventiniuose renginiuose.

    Tą rytą visi susirinkome linksmai nusiteikę - juk į kelionę kartu su mumis vyko ir keletas mamų. Kelionė buvo ilga, bet nuotaika išliko puiki. Didelį įspūdį padarė keltas ir uoste prisišvartavę didžiuliai laivai. Persikėlę į Smiltynę neskubėdami patraukėme krantine link delfinariumo. Čia atvykome kaip tik laiku. Patogiai įsikūrę pirmoje eilėje žiūrėjome delfinų pasirodymą. Žiūrėjome apstulbę ir negalėjome patikėti, kad delfinus įmanoma išmokyti tokių triukų. Mes negailėjome delfinams plojimų, o jie, nardydami ir pašokdami aukštyn, ,,nuoširdžiai" taškė mus vandens purslais, todėl iš delfinariumo išėjome truputį  šlapi.

   Atsigaivinę ledais  skubėjome į Saulės įlanką. Čia mūsų jau laukė Kalifornijos jūrų liūtai. Jie demonstravo savo talentus: atliko akrobatinius triukus, mėtė kamuolius į krepšį, šoko vandenyje.

  O kokia gėda buvo vienam liūtui, kai jo draugas niekaip negalėjo pataikyti į krepšį. Vargšelis  iš gėdos net akis užsidengdavo pelekais. 

   Daug įdomaus  pamatėme ir sužinojome  lankydami Jūrų muziejaus ekspozicijas. Nustebino atskirų salių darbuotojų nuoširdumas, kai jie  ilgai pasakodavo apie ekspozicijos eksponatus.

    Po tiek daug patirtų įspūdžių jautėmės pavargę, todėl sėdome į traukinuką ir atbildėjome prie savo autobuso. Vėl kėlėmės keltu ir skubėjome į Klaipėdos zoologijos sodą. Įspūdžių, kuriuos čia patyrėme, neįmanoma aprašyti- reikia pamatyti.  Mažučiai tigriukai, sekiojantys paskui mus, tingiai snaudžiantys ir  liežuvius nuo karščio iškišę liūtai,  draugiškos lamos, mumis susidomėję baltieji arktiniai vilkai, savo mažylius glaudžiančios ir myluojančios beždžionės... Visko išvardinti neįmanoma. Tai reikia pamatyti.

      Atsigaivinę ledais ir sultimis sėdome į autobusą ir pasukome  link namų.Visi jautėmės pavargę, bet kupini  džiaugsmo. Todėl  padėkojome vairuotojui už saugią kelionę ir išsiskirstėme į namus.

    Esame ypač dėkingi  mūsų miestelio seniūnui už  tokią puikią kelionę. Visi  vaikai, jų tėveliai, mokytoja tariame nuoširdžiai ačiū.

 Mokytoja L. Plėšikaitienė

Į puslapio viršų