012702
Šiandien
Vakar
Lankytojai
137
63
12702
Jūsų IP: 172.31.28.20
2019-01-21 18:51

Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras

Pušyno g. 8, Lekėčiai

LT-71225, Šakių r. sav.

JAUČIUOSI SAUGUS ir REIKALINGAS!!!

Sporto pasiekimai 2017 – 2018 m.m.

   2017-2018 m.m. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo plaukimo, lengvosios atletikos ir ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Per mokslo metus vyko tarpklasinės kvadrato varžybos. Geriausiai sekėsi šeštokams, kurie užėmė 3-ąją vietą. Antrąją vietą iškovojo septintokai. Nugalėtojais tapo aštuntos klasės mokiniai.                 

  Rugsėjo mėnesį buvo organizuotas bėgimas ,,Ištvermingiausia klasė''. Trečioji vieta šiose varžybose atiteko  penktokams. Antri liko septintokai, nugalėtojais tapo  šeštokai. Rajoninėse varžybose, kaip ir 2016-2017 m.m., geriausiai pasirodė lengvaatlečiai. Jie iškovojo keturias trečias vietas: Nida Kirtiklytė(30m ir 300m bėgimas), Skaistė Kutanovaitė (1000m bėgimas), Nojus Matulaitis(rutulys). Dvi antrąsias vietas: Viktorija Butanavičiūtė (300m bėgimas), Lukas Matulaitis(rutulio stūmimas). Keturias pirmąsias vietas: Rugilė Zubkaitė(rutulio stūmimas), Viktorija Adomaitytė(1000m bėgimas), Pranas Muchinas(kamuoliukas), Airidas Suchoručenko(šuolis į tolį).

  Rajoninėse varžybose ,,Drąsūs,stiprūs,vikrūs'' mūsų mokyklos komanda, kurios sudėtį sudarė  penktokai ir  šeštokai, iškovojo trečiąją vietą. Kroso estafetės varžybose jaunimo grupėje mūsiškiai buvo treti, vaikų grupėje - antri.Komandinėse atskirų rungčių varžybose vaikinų komanda užėmė 3-ąją vietą. Pavasarį buvo organizuotas ,,Žygis pėsčiomis'' Jadagonyse. Daugiau kaip pusė mūsų mokyklos mokinių sėkmingai įveikė 8 km pakankamai sudėtingą trasą. Per visus mokslo metus įvairiose varžybose dalyvavo apie 80 procentų mokinių.Tai labai geras rezultatas.

Mokyklos informacija

Į puslapio viršų