Sėkmingas mūsų  mokyklos mokinių pasirodymas konkurse – parodoje „Keramika – senasis amatas“

Balandžio penktą dieną Kauno rajono Lapių pagrindinėje mokykloje vyko 1-10 klasių moksleivių keramikos kūrybinių darbų paroda-konkursas „Keramika – senasis amatas“. Vertinimui buvo pristatyti 46 keramikos darbai. Mūsų mokyklos mokiniai  sėkmingai dalyvavo ir gavo aukštus įvertinimus.

Ugnė Juočiūnaitė savo amžiaus grupėje laimėjo pirmą vietą už keramikos darbą „Kieta apsauga“, Vakarė Pakalkaitė savo amžiaus grupėje laimėjo antrą vietą už keramikos darbą „Gyvybės laikrodis“, Dovilė Juočiūnaitė –pirmą vietą už darbą „Saldus vanduo“.  Akvilė Gudelevičiūtė laimėjo nominaciją už lietuviškos senosios keramikos paveldo puoselėjimą , jos darbas - „ Puodukas “, o Bernadeta Aleksandravičiūtė laimėjo nominaciją už įdomią kompoziciją ir spalvinį derinį , jos darbas -„Kortų namelis“.

Dailės mokytoja  Ona Šimatonienė