Direktorių pavaduotojų metodinis susirinkimas Lekėčiuose

Birželio 19 d. rajono mokyklų direktorių pavaduotojai lankėsi Šakių rajono Lekėčių mokykloje - daugiafunkciame centre metodiniame susirinkime. Susirinkusius svečius pasveikino mokyklos direktorius L. Adomaitis.

Ekologinio švietimo integracijos galimybes mokyklos ugdymo procese visiems pristatė mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui R. Kaukienė ir E. Brazaitytė.

Viešnagės metu buvo parodytas mokyklos vaikų dramos kolektyvo spektaklis „Aš saugoju žemę“ (scenarijaus autorė ir režisierė V. Brazaitienė).

Pavaduotojai susipažino su mokykla ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Augalų atspaudai“.

Pietaudami senąjame Lekėčių mokyklos pastate, kuriame  dabar įsikūrę Lekėčių bendruomenės moterų klubo kulinarinio paveldo namai, pavaduotojai išklausė klubo žolininkės A. Skeisgielienės pasakojimus apie gydomuosius augalus ir jų panaudojimą.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui R. Kaukienė ir E. Brazaitytė