MOKSLO FESTIVALIS  „ERDVĖLAIVIS ŽEMĖ“

5-6 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Gintarės Pocevičienės ir Laimos Petrauskienės, dalyvavo kasmetiniame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“. Užsiėmimai vyko Kauno technikos kolegijoje. Lektoriai L.Dalbokaitė, A. Aleksynas ir J. Šaltanis supažindino su inžinerijos specialybe, statybos inžinerija. Išklausę teorinę  dalį, mokiniai dalyvavo konkurse -  per 40- 60 min. iš elektronikos komponentų  sulituoti „kosminį namą“.

Gavę įvairių   dydžių, formų ir spalvinių gamų elektronikos detalių, puikius lituoklius, mokiniai kibo į fantastinio kūrinio konstravimą. Baigiantis laikui, lektoriai, mokytojai ir patys mokiniai, stebėjosi „kosminių namų“ autorių  išradingumu, sugebėjimais. Ne tik sumontavo „kosminius namus“, bet kiekvienas  įrengė  ir namo apšvietimo sistemą. Konkursui pasibaigus, visi mokiniai gavo atminimo dovanėles, taip pat prisiminimui galėjo išsinešti  pirmąjį  paties sumontuotą „kosminį namą“.

Su gera nuotaika,  naujais potyriais, praturtėję žiniomis išskubėjome į namus.

Mokytoja L. Petrauskienė