Solidarumo bėgimas 2018

Jau penkti metai organizacija „Gelbėkim vaikus“ organizuoja Solidarumo bėgimą. Į šį bėgimą jungiasi šimtai Lietuvos mokyklų ir darželių, o solidarumo kilometrus bėga dešimtys tūkstančių Lietuvos vaikų. Bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Jau treti metai šiame bėgime dalyvavo ir mūsų mokyklos bendruomenė. Solidarumo bėgimo tikslai yra ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą bei padėti Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Šiais metais renkamos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

Solidarumo bėgimo metu  renkama parama vaikams, kuriems reikia pagalbos. Kiekvienas Solidarumo bėgimo dalyvis tarp savo artimųjų surado žmonių, kurie pagal galimybes skyrė laisvai pasirinktą sumą už  dalyvavimą Solidarumo bėgime. Šių metų bėgime suaukota suma – 121  euras 07 centai. Parama perduota organizacijai ,,Gelbėkit vaikus“ per artimiausią Lietuvos pašto skyrių. Dėkojame rėmėjams už palaikymą ir paramą, visiems dalyviams – už parodytą gerumą ir solidarumą!

Socialinė pedagogė Ingrida Kasparavičienė