Šiandien
Jūsų IP: 172.31.28.20
2018-11-16 01:39

Pirmoji pažintis su biblioteka

Spalio 23 dieną mūsų mokyklos mažiausieji - parengiamosios grupės vaikai - kartu su mokytoja padėjėja A. Skaizgiriene atkeliavo į mokyklos biblioteką. Kartu su bibliotekininke V. Puodžiukaitiene vaikai skaitė pasakėles ir po to jas piešė. Mėgstantys spalvinti  išgražino duotas pasakos iliustracijas. Smagu buvo ir klausytis, ir perpasakoti išgirstą tekstą. Vaikai labai noriai patys bandė nuspėti, kaip knygelėje aprašyta istorija galėtų baigtis, ir labai džiūgavo, jei jų spėjimas buvo teisingas. Per susitikimą perskaitėme pasaką apie bandelę, apie dervuotą veršiuką, o pačių vaikų išsirinktoje knygelėje ir esančius R. Skučaitės eilėraštukus.

Pirmasis susitikimas su biblioteka buvo linksmas ir smagus, manome, kad mažieji, išmokę skaityti, bus dažni bibliotekos lankytojai.

Bibliotekininkė  Vilija Puodžiukaitienė