Šiandien
Lankytojai
Jūsų IP: 172.31.28.20
2018-11-16 01:48

RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA „NORIU Į MOKYKLĄ!“

Spalio 29 dieną  Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojai dalyvavo respublikinėje konferencijoje ,,Noriu į mokyklą” Alytaus šv.Benedikto gimnazijoje.  Konferencijos pradžioje įkvepiančią motyvacinę kalbą pasakė kunigas Ričardas Doveika. Kunigas kalbėjo apie tai, kad reikia šiandieninėje visuomenėje dvasingumo, kylančio iš žmogaus orumo. Ir jeigu nori turėti ateitį, žmogus turi būti dvasingas.  Kalbą kunigas baigė irgi labai įdomiai:,, Jei nori išmokti mylėti Dievą, pirmiausia turi išmokti tikėti žmogumi.“

Vėliau mokytojai dirbo grupėmis. Kiekviena grupė rengė pristatyti temą, o temos buvo įvairios: „Mano vaiką motyvuoja...“, „(Ar) žinome, koks kelias veda į vaiko sėkmę“, „Klaidų filosofija“ mano pamokose, „Pažymiai ( ne ) padeda  mokytis“, „Vertinimas augina, kai…“, . „Ne rodyti, o VESTI“, „Laikas bėga ! Laukim!“, „Mūsų santykyje ypač svarbūs … LŪKESČIAI“,  ,,Už individualią pažangą atsakomybę prisiima…“  Pavaduotojos E. Brazaitytė, R. Kaukienė, anglų kalbos mokytoja R. Poderytė  pristatė konferencijos pabaigoje savo grupių darbus.

Paskutinis pranešimas buvo profesorės Aušros Kazlauskienės ,, Individualios pažangos vertinimas“, aptarta, kodėl jis svarbus. Ypač akcentuota – kuo daugiau skirti dėmesio  grįžtamajam ryšiui.

Mokinių atostogų metu mokytojai kelia kvalifikaciją, dalinasi savo patirtimi respublikinėje konferencijoje.