Išvyka į Ruklą

2018 metų lapkričio 11 dieną vyko Krašto gynybos būrelio antra išvyka į Ruklą. Su Krašto gynybos būrelio  vadovu Igoriu Bartninku vyko 7 – 9 klasių mokiniai. Nuvykę į Ruklos batalioną, nuėjome į lazerinę šaudyklą. Buvo šaudoma iš G-36 ginklo į taikinius iš įvairaus atstumo: iš 100, iš  300 metrų. Iš pat pradžių buvo prišaudomas ginklas. Buvo duota po 10 šovinių šaudyti iš kiekvienos pozicijos (atsigulus, atsisėdus, atsiklaupus, atsistojus).  Po ginklo prišaudymo buvo šaudymo varžybos. Buvo duodama po 5 šovinius šaudyti  iš kiekvienos pozicijos (atsigulus, atsisėdus, atsiklaupus, atsistojus). Pirmą vietą užėmė 9 klasės mokinys Dominykas Dulskas (47 taškai iš 80 galimų), antrą vietą užėmė 7 klasės mokinė Rugilė Zubkaitė ( 31 taškas iš 80 galimų), o trečia vieta dalinosi 8 klasės mokiniai Lukas Babilas ir Emilis Žemaitaitis (30 taškų iš 80 galimų). Kiekvienas savo rezultatais džiaugiasi, bet kaip Krašto gynybos būrelio vadovas Igoris Bartnikas sako: ,,Dar nėra ko norėti, mūsų kareiviai čia praleidžia kiauras dienas, ir tai dar nėra geri šauliai, o jūs čia dar tik antrą kartą. Ne kiekvienas gimė turėdamas  taiklią akį, tad  jūsų rezultatai puikūs."

Krašto gynybos būrelio narys Lukas Babilas