Popietė ,, Virė virė košę vaikai atsilošę''

Artėjo renginys mokykloje ,,Košės diena.'' Pirmokai prieš šį renginį nutarė išsivirti košės. Atsinešė pieno, manų kruopų, uogienės.

,,Vaiko dienos centre'' visi patogumai košei virti: puodai, samčiai,šaukštai...  Vos tik vaikai nusisuko, pienas iš puodo lipti pradėjo. Bet taip net įdomiau. Kitą kartą žinosime, kad su verdamu pienu reikia elgtis apdairiai.

Košė išvirė. Sako, kad ne tokia jau ir vertinga ta manų košė, bet nuo mažens įpratę, uogienės kuo daugiau užkrėtę, kabinome savo pačių rankomis išvirtą košę.

Pirmokų mokytoja Jūratė Puidienė

Kas mums laiškus neša?

Pirmokai kalbėjo apie įvairių profesijų žmones. Daugiau norėjome sužinoti apie paštininko darbą. Pašte mus maloniai priėmė Kristina Dragūnienė. Ji vaikams papasakojo, kaip keliauja laiškai, parodė įvairių pašto ženklų, datos žymeklį, maišus, kuriais keliauja korespondencija.

Pašte buvo įvairių knygelių, atviručių, kalendorių. Mes jų ir nusipirkome.

Nuoširdžiai dėkojame Kristinai Dragūnienei už įdomų pasakojimą.

Pirmokų mokytoja J. Puidienė