Stebuklai  prieš Kalėdas - darželio  atidarymas

Sakoma, kad stebuklų metas - Kalėdos, tačiau Lekėčių mokyklą- daugiafunkcį centrą stebuklai aplankė dar gerokai iki Kalėdų. Čia vyko ilgai laukto ir ilgai žadėto vaikų darželio atidarymas. Į šviesias renovuotas  patalpas sugrįžo ir 4 pradinukų klasės.

Apniukusią  gruodžio trečiosios dienos popietę į Lekėčių mokyklą susirinko daug žmonių  - tai mokyklos bendruomenės atstovai, mažieji lekėtiškiai su tėveliais, fotografai ir daugybė svečių.

Iškilmes nuotaikingomis dainomis pradėjo Šakių meno mokyklos mokytojos E.Lukšienės vadovaujamas pradinukų ansamblis. Padėkos ir sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius L.Adomaitis. Jis pasidžiaugė laiku ir kokybiškai atliktais darbais ir  palinkėjo visai bendruomenei sėkmingo darbo. Seimo narė I.Haase išreiškė viltį,  kad darželio atsiradimas  pagyvins mokyklos ir miestelio gyvenimą. Šakių švietimo ir sporto skyriaus vedėjas A.Pauliukėnas atvyko ne tik su  sveikinimo žodžiais, bet ir su dovanomis mažiesiems darželio lankytojams. Mero pavaduotojas B.Vainius minėjo, kad darželio atidarymas šiais metais - gana simboliškas, tai tarsi dovana miestelio bendruomenei Lietuvos Nepriklausomybės 100-čio proga. Ypač šiltai visi sutiko Lekėčių seniūno R.Krištolaičio sveikinimus,kuriais jis  kreipėsi į jaunus tėvelius, kartu išreikšdamas palinkėjimus, kad darželio grupėms niekada nepristigtų ugdytinių.Šakių meras E.Pilypaitis, kuris buvo įvardytas  kaip šio darželio krikštatėvis,  pasidžiaugė, kad šis darželis šiuo metu yra pats moderniausias Šakių rajone. Visi svečiai atvyko su dovanomis, kurias perdavė mokyklos bendruomenei ir  mažųjų auklėtojoms. Didžiulę rožių puokštę ir nuoširdžius palinkėjimus išgirdome iš Lekėčių bendruomenės pirmininkės I.Puskunigienės.

Po iškilmingų kalbų mažieji  Gabija ir Pijus pakvietė garbingus svečius perkirpti juostelę.Visi sugužėjome į  šiluma ir jaukumu dvelkiančias patalpas. Matėme džiaugsmu  švytinčias  mažųjų ir jų tėvelių akis.

Pasirodo, stebuklus daro žmonės, kai jie to labai nori ir kai sutartinai siekia užsibrėžto tikslo.

Mokytoja Laima Plėšikaitienė