Šiandien
Jūsų IP: 172.31.28.20
2019-01-21 18:39

,,Sniego karalienė”

Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio  centro pradinių klasių mokiniai ir darželio mišrios grupės ugdytiniai  didžiųjų žiemos švenčių dvelksmą  jau patyrė.

Gruodžio 19 dieną, sėdę į didelį 50 vietų autobusą, išvykome į Šakius. Atnaujintame kultūros centre kartu su kitais Šakių rajono vaikais žiūrėjome nuostabią pasaką, sukurtą H.K.Anderseno pasakos ,,Sniego karalienė" motyvais. Gėrėjomės pagrindinių aktorių vaidyba, į veiksmą puikiai įpintais  šokiais  ir cirko akrobatų bei gimnastų numeriais. Vaikai mokėsi būti draugiški, visada padėti draugui bėdoje, užjausti silpnesnį. Vaikus žavėjo žėrintys artistų, akrobatų rūbai. Ypač puošni buvo pati Sniego karalienė, todėl  vaikai labai norėjo su ja nusifotografuoti.

Į  salę trumpam užsuko  pro šalį vykęs Kalėdų senelis. Jis pasveikino vaikus su šventėmis, palinkėjo sėkmingų metų ir pažėrė į salę saldainių. Gaila, ne visiems pavyko jų pagauti.

Grįžome namo laimingi, dėkingi visiems, kurie surengė mums tokią puikią kalėdinę šventę.

Mokytoja L. Plėšikaitienė