Karnavalas

Gruodžio 21 dieną mokykloje vyko karnavalas  tema ,,Reklama“. Renginio vedėjos Ernesta Radvilavičiūtė ir Miglė Skopaitė  pristatė dalyvius. Penktokai parodijavo ,,Smarthphone“ reklamą, septintokai  - ,,Vytauto“ mineralinio vandens, o aštuntokai -,, Aktivia“ reklamą. Dešimtokų ,,Televitrina“ ir  šeštokų sveiko gyvenimo būdo skatinimas  (reklamavo Lekėčių Didžiojo šaltinio vandenį rinktis, o ne ,,Coca Cola“) nepaliko abejingų žiūrovų. Devintokai  įrengė  prie eglutės kavinę, kurios barmenas vietoj nesveikų produktų rekomendavo sveikus.  Tad reklama pasitarnavo kilniems tikslams – devintokai visiems linkėjo būti sveikiems kaip ridikai.