Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Artėjant Lietuvos laisvės gynėjų dienai, penktadienio, sausio 11-osios, rytą Lekėčių  mokykla – daugiafunkcis centras prisijungė prie kasmetinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ – žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas pagerbtas languose dešimčiai minučių uždegus vienybės ir atminimo žvakutes. Po to kiekvienoje klasėje vyko pamokos, skirtos Sausio -13 – ajai atminti: buvo kalbama apie  Laisvės gynėjus, paaukojusius gyvybę už laisvą Lietuvą, buvo žiūrimi filmai su dokumentiniais kadrais.  Mokykloje buvo įamžintas Sausio 13- osios  Laisvės gynėjų atminimas stende.  Keramikos būrelio (vadovė O. Šimatonienė) nariai (parengiamosios klasės mokiniai, pirmokai ir antrokai)  visus nustebino nuostabiomis keraminėmis neužmirštuolėmis, kurios eksponuojamos pirmajame mokyklos aukšte.