Projektas „ 8 klasių mokinių matematikos gebėjimų ugdymas taikant  integruotas užduotis“

Nuo 2018-ųjų metų sausio iki 2019 metų balandžio mėnesio  mūsų mokyklos matematikos, biologijos, fizikos ir chemijos mokytojai  dalyvauja europiniame projekte  ,,8 klasių mokinių matematikos gebėjimų ugdymas taikant integruotas užduotis“. Pagrindinis projekto tikslas - pagerinti 8 klasių mokinių  matematikos pasiekimus, taikant gamtos, matematikos mokslų integruotą mokymą. Be mūsų mokyklos projekte dar dalyvauja Kauno Ugnės Karvelis gimnazija,  Kauno rajono Ežerėlio pagrindinė mokykla ir Biržų rajono Vabalninko Balio Sruogos gimnazija.

Projekto pradžioje išklausėme ir praktiškai mokėmės, kaip kurti matematikos ir gamtos mokslų integruoto mokymo metodiką, kaip kurti verslumo modulį. Lankėmės VU gyvybės mokslų centre, bendravome su mokslininkų komanda, kuri demonstravo praktinius užsiėmimus, kuriuos būtų galima pritaikyti mokyklose.

Rugsėjo - gruodžio mėnesiais, vadovaujami matematikės docentės V.Sičiūnienės,  kūrėme  matematikos ir gamtos mokslų integruotas užduotis, jų vertinimo instrukcijas. Dar laukia didžiausias darbas - viso užduočių banko  sprendimas, taisymas, vertinimas ir aptarimas.

Tikimės ir siekiame, kad projekto metu mokytojų komandos sukurtas realaus gyvenimo integruotos matematikos ir gamtos mokslų turinio užduotis  mokiniai ne tik  suprastų, bet ir išmoktų mąstyti.

Biologijos mokytoja   Laima Petrauskienė

Mokytojai