Projektas „Išmok jaustis gerai“

Vasario 19 dieną aštuonios mūsų mokyklos mokytojos dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamo projekto „Išmok jaustis gerai“ mokymuose Kaune.

Pagrindinis renginio tikslas – išmokti puoselėti sveikatą. Patyrę mokymų vadovai su mokytojais dirbo keturiomis kryptimis: „ Fizinis aktyvumas“, „Fizinė ir psichinė sveikata“, „Gilus poilsis. Misija įmanoma“, „Stresas mokykloje ir jo įveikimo būdai“.

Mokymų metu ne tik teoriškai, bet ir praktiškai bandėme surasti streso ištakas ir mokėmės jį suvaldyti, mokėmės dirbti su savo mintimis ir emocijomis, stebėjome savo kūną ir jo reakcijas į pasikeitusius jausmus, patyrėme kvėpavimo ir meditacijos poveikį per paprastus kvėpavimo pratimus ir smagiai pasportavome. Mokymai visoms  suteikė papildomų žinių ir noro aktyviai gyventi ir dirbti.

Mokytoja Vilija Puodžiukaitienė