Lekėčiai švenčia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Šventinis renginys prasidėjo šventomis Mišiomis, kurias aukojo kunigas Ričardas Kmitas. Milda Ratomskienė, Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro kultūrinių renginių organizatorė, kalbėjo apie didelę laimę būti laisviems:,,Jeigu gali laikyti kieno nors ranką savojoje, apkabinti ar nors pabūti kartu, esi vienas iš laimingiausių pasaulio žmonių. Daugeliui ši galimybė yra prievarta atimta, o dar daugiau iš tų, kurių niekas nevaržo, bet jie pamiršo, kaip tai daroma.” Sugrįžtant į Kovo 11- osios minėjimo kelią svarbu nepamiršti, kad kiekvienas širdy esame dėkingi tiems žmonėms, kurie iškovojo laisvę ir mes turime galimybę džiaugtis puikiu ir laimingu gyvenimu.

Lekėčių seniūnas Ričardas Krikštolaitis visus pasveikino su švente ir palinkėjo ištvermės  kuriant Lietuvos ateitį. Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro moterų vokalinis ansamblis ,,Raskila” (vadovas J. Jarašius) maloniai nudžiugino šventinėmis dainomis: Just. Marcinkevičiaus ir G. Savinienės ,,Lietuva”, G. Jautakaitės ir L. Abariaus ,,Viešpaties lelija”, S. Nėries ir V. Kernagio  ,,Mūsų dienos kaip šventė”, ,,Edelveis” ir kitomis.

Šventinį koncertą vainikavo Lekėčių paauglių teatro spektaklis ,,Merginų pasikalbėjimai pagal Mikalojų Vilutį” (režisierė Vaida Brazaitienė). Lekėčių mokyklos mokinės  Monika Biliotavičiūtė, Vakarė  Pakalkaitė, Skaistė Kutanovaitė, Meida Kočinaitė,  Vytautė Viltrakytė   ir buvusios mokinės Miglė Endziulytė, Armanda Pečiulytė, Miglė  Šabliavičiūtė   - šauniosios aktorės, kurios įtaigiai kalbėjo apie šiandienos problemas. Spektaklis -  tai    merginų pasikalbėjimas apie gyvenimą, apie aktualiausius klausimus kylančius  paaugliams ir jaunimui, apie dalykus, kurie daro jaunuolius laimingus: „Suaugusių žmonių galvos didelės ir sunkios. Jos pripildytos žinojimu iki kraštų, nėra vietos galvojimui. Žinojimas pasaulį paslepia ir gyvenimą paslepia.“

Dėkojame visiems visiems  už šventinį koncertą.