Svečiuose - ,,Drakoniuko" teatras

Šiandien Lekėčių mokyklos- daugiafunkcio centro darželinukai ir pradinukai pajuto pavasario dvelksmą, nes pas mus atvyko ,,Drakoniuko" teatras kartu su linksmąja Skruzdėlyte Tauškalyte.

Mažoji skruzdėlytė mokė vaikus rytais daryti mankštą, praustis, valyti dantukus. Bet į mokyklą eiti ji nelabai norėjo.  Tauškalytei atrodė, kad ji viską jau moka, todėl nutarė pasidairyti po mišką. Čia ji susitiko  mažąją Grėtę, kurią pamotė nori paklaidinti miške. Čia ją užklupo Vilkas Pilkas, nuo kurio Tauškalytei vos ne vos  pavyko pasprukti. Pilkis išgąsdino  ir mūsų mažuosius ikimokyklinukus, kuriuos ėmė raminti gerosios auklėtojos. Bet kaip  skruzdėlytei surasti kelią namo, kai nemoki  nei skaityti, nei rašyti? Gerai,  kad jai padėjo  Žaliasis Agurkėlis. Jis palydėjo Tauškalytę namo. Mažoji skruzdėlytė suprato, kad į mokyklą eiti  ir mokytis būtina, kad  nepakliūtum į bėdą.

Vaikai artistus išlydėjo šypsenomis ir plojimais.

Mokytoja Laima Plėšikaitienė