Krašto gynybos būrelis vėl vyko į Ruklą

Kovo 18 dieną Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro Krašto gynybos būrelio nariai kartu su vadovu Igoriu Bartninku keliavo į lazerinę šaudyklą Rukloje. Šį kartą mokiniai šaudė iš keturių padėčių - atsigulę, atsisėdę, priklaupę ir atsistoję. Kiekvienas vaikas turėjo galimybę paleisti po penkis šūvius iš skirtingų pozicijų. Kadangi vaikų buvo daug, o šautuvų tik keturi, buvome suskirstyti į tris grupes. Visiems galiojo tos pačios taisyklės, visiems reikėjo šaudyti iš 25 metrų atstumo ir iš skirtingų padėčių. Kas be ko, atsistojus šaudyti yra kur kas sunkiau. Pati geriausia ir stabiliausia šaudymo padėtis yra atsigulus. Baigus visoms trims grupėms šaudyti iš 25 metrų, galima buvo šaudyti iš 50 metrų atstumo: penki šoviniai, skirtingos pozicijos, šaudyti galima tik po komandos. Visiems sekėsi labai gerai. Balandžio mėnesį planuojame mokytis, kaip reikia mesti granatą, o po teorinės dalies atliksim ir praktiką. Pavasarį planuojamas dešimties kilometrų žygis. Krašto gynybos būrelio užsiėmimai tikrai įdomūs: turim tikrai smagios ir įdomios veiklos.

Krašto gynybos būrelio  seniūnas Deimantas Švickus