Tradicinėje Lietuvos  mokyklų teatrų šventėje „Mažosios scenos dienos“

Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro paauglių teatras dalyvavo jau dvidešimt antrą kartą Kauno jėzuitų gimnazijoje organizuojamoje tradicinėje Lietuvos  mokyklų teatrų šventėje „Mažosios scenos dienos“. Tai reikšminga šventė, kuri skatina mokyklų teatrų pažintį, draugystę ir bendradarbiavimą. Kiekvienais metais šventė turi savo temą, tad  dalyviai yra skatinami atkreipti dėmesį į tam tikras visuomenės problemas ir ieškoti naujų saviraiškos formų.

Kovo  29 d. Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko šventė - kūrybinės dirbtuvėlės: mokyklinių teatrų namuose paruoštų spektaklių, sceninių vaizdelių pristatymas, darbas kūrybinėse grupelėse,  o po to  - darbų pristatymas ir aptarimas.  Lekėčių paauglių teatras parodė 2019 m. premjerinį spektaklį ,,Merginų pasikalbėjimai pagal Mikalojų Vilutį". Filosofines gyvenimo prasmės paieškas gvildenantis spektaklio    scenarijus nepaliko abejingų Kauno gimnazistų nei gimnazijos mokytojų. Jaunosios Lekėčių aktorės buvo be galo šiltai priimtos, įvertintos ir apdovanotos. Aktorė Vytautė Viltrakytė buvo išrinkta geriausia aktore ir pelnė žiūrovų simpatijos prizą.

Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro paauglių teatro režisierė Vaida Brazaitienė