Dešimtokai  Kauno technikos profesinio mokymo centre

Kovo 28 dieną mes, dešimtokai,  vykome  į Kauno technikos profesinio mokymo centrą. Ten  apžiūrėjome mokyklą, kalbėjomės su darbuotojais - su elektromechanikos mokytoju Valdu. Gavome pavairuoti mašiną,  kuri buvo skirta žaisti, bet atrodė kaip  tikra mašina. Buvome ir kituose tos pačios Kauno technikos profesinio mokymo centro skyriuose. Mums  papasakojo  ne tik apie mokyklą, bet ir  apie bendrabučius, mokymosi  galimybes, apie galimas pasirinkti specialybes: mokymo centras rengia automobilių elektomechanikus, automobilių mechanikus, baldžius, stalius, kompiuterinės įrangos derintojus ir kt. Po to ėjome į kitą mokyklos skyrių: ten  mokytojas  davė sudėti schemas, kad veiktų kompiuteris.

Buvo labai įdomu. Kai kurie mūsų klasės mokiniai planuoja mokytis Kauno profesinio mokymo centre.

Dešimtokė E. Radvilavičiūtė