Šakių rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5 - 8 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada „Šakių krašto vietovardžiai“

Balandžio 11 dieną Šakių „Varpo“ mokykloje vyko 5 – 8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, kurioje dalyvavo aštuonios mūsų rajono mokyklų komandos. ,,Lekėtukų” komandoje – keturi skirtingų klasių mokiniai: penktokė Ugnė Juočiūnaitė, šeštokė Vytautė , septintokas Adomas Skeisgiela, aštuntokė Samanta Karušytė. Pirmoji užduotis – komandos prisistatymas: mūsiškiai mokiniai vietovardžiavo savame krašte, tad pristatė Lekėčių krašto svarbiausius vietovardžius: Rūdšilis, Didysis šaltinis, Pavilkijys, Jančiai, Novaraistis, Kretkampis – ir bandė paaiškinti  jų kilmę.   Mokiniai turėjo atlikti skaitymo suvokimo testą, susijusį su vietovardžiais, gramatikos, skyrybos, rašybos užduotis. Kapitonai  irgi varžėsi – turėjo atlikti užduotis apie mūsų krašto vietovardžius.  Atlikę užduotis mokiniai dalyvavo teatro pamokoje, kurią vedė Vilija Meškaitienė.

Džiaugiamės mūsų ,,Lekėtukų” komandos sėkme –  užėmėme  pirmąją vietą, Griškabūdžio gimnazijos komanda – antra, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komanda – trečia.