Tradicinė konferencija ,,EKO idėjos Lietuvai 2019"

Balandžio 11 dieną Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija sukvietė ekologinį ugdymą propaguojančias mokyklas į tradicinę konferenciją ,,EKO idėjos Lietuvai 2019". Mūsų mokykla jau trejus metus dalyvauja šio EKO mokyklų tinklo veikloje.

Šiais metais į konferenciją vyko mokyklos mokytojos R. Kaukienė ir G. Pocevičienė bei penktos klasės moksleiviai Martynas Tebėra ir Raimundas Petrauskas. Berniukai dalyvavo augalų mainų mugėje. Šiai mugei moksleiviai ruošėsi iš anksto,  kartu su biologijos mokytoja L. Petrauskiene mokyklos jaunieji miškininkai augino  kambarinius augalus. Tad mugės metu berniukai mainėsi pačių užaugintais augalais su kitų mokyklų mokiniais.

Išklausę sveikinimo žodį bei pasigrožėję šeimininkų paruošta šventės atidarymo programa, visi dalyviai galėjo dalyvauti kūrybinėse EKO dirbtuvėse. Moksleiviai pasirinko ,,EKO modelino" dirbtuves, o mokytojos dalyvavo veltinio margučio gamyboje. Vėliau mokiniai ir mokytojai išsiskirstė į skirtingas darbo grupes, kur dalyviai dalinosi vykdytų ekologinių veiklų patirtimi.