Sėkmingas Keramikos centro mokinių pasirodymas  parodose- konkursuose

Balandžio  šešioliktą dieną Marijampolės meno mokykloje vyko moksleivių keramikos kūrybinių darbų paroda-konkursas „Sveikas maistas“.  Mūsų mokyklos mokinė Vakarė Pakalkaitė už darbą „Obels sūnus“ (11-15 metų grupėje) buvo apdovanota I laipsnio diplomu, o Ugnei Juočiūnaitei už darbą „Vitaminas M“ (11-15) metų grupėje skirtas II laipsnio diplomas. Tai įspūdingas mūsų mergaičių  pasiekimas,  nes parodoje dalyvavo 106 moksleiviai iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Ugnė

Balandžio dvidešimt penktą dieną Kauno rajono Lapių pagrindinėje mokykloje vyko moksleivių keramikos kūrybinių darbų paroda - konkursas „Keramika – senasis amatas“. Buvusios mūsų mokyklos mokinės pagal NVŠ programą tęsia keramikos mokymąsi Lekėčių keramikos centre. Merginos sėkmingai dalyvavo ir gavo aukščiausius įvertinimus. Dovilė Juočiūnaitė laimėjo pirmą vietą už keramikos darbą „Apuokžuvė“, Akvilė Gudelevičiūtė  laimėjo antrą vietą už keramikos darbą "Gyva tradicija".