Mamytė

Kas paleido kaip margą drugelį
  Mane žemės žieduos paskraidyti,

Kas pasaulin nežinomą kelią
Man parodė? – Mamytė, mamytė!

Kas perdien su manim nepailsus
Bėgo bėgo kaip laimės saulytė

Per svajonių ir pasakų tiltus
Auksinius? – Ji – mamytė, mamytė!

Vytė Nemunėlis

Gegužės penktosios rytas, atgaivintas lietaus lašų, pražydo pačiais gražiausiais žiedais. Kvapnioji gegužė… Pirmasis gegužės sekmadienis – ypatinga diena. Motinos diena.   Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio  centro bendruomenė rinkosi į šventinį koncertą. Programą pradėjo ir Mamytes sveikino  darželio ,,Meškučių” grupės vaikučiai ( mokytojos  A. Pakalkienė, I. Rudzevičienė). Į sceną lipo ir dainas Mamoms atliko  1- 4 klasių mokinių choras ( vadovė I. Rudzevičienė).

Šakių meno mokyklos ansamblis ,,Allegreto“ (vadovė E. Lukšienė) mylimoms Mamoms dovanojo ne tik dainas, bet ir solo atliekamus kūrinius (D. Balčiūtė).   Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio  centro vyresnių klasių merginų ansamblis  ( vadovė I. Rudzevičienė ) visus džiugino lyrinėmis dainomis.

Koncerto pabaigoje – Lekėčių vaikų teatro aktoriai parodė spektaklį  ,,Močiutės skrynia” (režisierė V. Brazaitienė). Spektaklis gana nuotaikingai atskleidė šiandienos aktualias problemas: jei mamos ir močiutės žais su su savo vaikais, jiems nereikės  laisvalaikį praleisti su telefonais.   Koncertą vedė  Lekėčių mokyklos - daugiafuncio centro renginių organizatorė Milda Ratomskienė.