Ekskursija į pajūrį

Mokslo metų užbaigimui 5-6 klasių mokiniai pasirinko išvyką į pajūrį. Iš Lekėčių išvykome darganotu oru, o Vakarų Lietuva mus pasitiko giedru dangumi. Pirmoji sustojimo stotelė buvo Olando kepurė Karklėje. Tai vienintelis skardingas krantas Lietuvoje su akmenuota pakrante. Pamėtę akmenukų į jūrą, palaipioję aukštyn-žemyn skardžio laipteliais, pajudėjome Vinetu kaimo link. Tai indėnų gyvenvietė, kurioje vaikai supažindinami su indėnų kultūra ir istorija. Vinetu kaimas – tai aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio vieta. Vaikai noriai dalyvavo ilgame kliūčių ruože, drąsiai žengė per upelį rąstu, susipažino su indėnų medžioklės ypatumais ir gyvenimo būdu, daužė indėnų būgną, gavo indėniškus vardus, o veiduose buvo išpiešti indėniški simboliai. Laisvu laiku šaudėme iš lankų, svaidėme ietis į taikinį, mėtėme žiedus ant bizono ragų, bandėme vaikščioti su kojūkais, taip pat buvome skaniai pamaitinti indėnišku paplotėliu su sūriu ir daržovėmis. Paskutinė mūsų stotelė buvo dinozaurų parkas „Dino“. Parko darbuotoja vedžiojo mus po parką ir trumpai papasakojo apie dinozaurus, o tada skubėjome pramogauti, nes atrakcijų  parke labai daug: 5D kinas, elektromobiliai, karuselės, batutai, veidrodžių labirintas, muzikos instrumentai, lazeriai, nykštukų namelis ir t.t. Laikas pramogaujant greitai ištirpo, o važiuoti namo dar nesinorėjo, tad užsukome į restoraną „Hesburger“ papildyti skrandžius ir patuštinti pinigines. Grįžome vėlai, labai murzini ir pavargę, bet kupini puikių emocijų  ir įdomių įspūdžių.

5 klasės auklėtoja G. Pocevičienė