Šauniausias devintokas

Visi  devintokai - tikrai puikūs vaikinai. Bet kodėl gi neišsiaiškinti, kuris šauniausias? Gavus jų sutikimą, tikrai teko pasukti galvą ruošiant užduotis, kurias auklėtiniams teko vykdyti ne vienos valandėlės metu. Pasirodo, vaikinai tikrai ne iš kelmo spirti! Jie aktyviai dalyvavo ir parodė žinias „Proto mūšyje“, dėliojo dėliones, azartiškai žaidė šaškėmis, dūsaudami, bet labai susikaupę siuvo sagą (gražu buvo žiūrėti, kaip rinkosi medžiagą, vėrė siūlą, taikė spalvą - kai kas sakė tai darąs pirmą kartą!), mėtė baudas. Kadangi klasėje neturime merginų, tai komplimentų sakymo rungtį palikome ateičiai, be to, ir laiko pritrūko - reikėjo ruoštis Paskutinio skambučio šventei.

Visi vaikinai tikrai puikiai pasirodė, bet ŠAUNIAUSIUOJU tapo Dominykas Dulskas. Jis gavo DIPLOMĄ, tušinuką ir saldžių pinigėlių. Labai nedaug atsiliko abu Lukai. Visi buvo pavaišinti saldžiomis dovanėlėmis (pasirodo, vaikinai saldumynus irgi mėgsta:). Manau, kad kitais mokslo metais, jeigu auklėtiniai panorės, rinksime šauniausią dešimtoką.

9 klasės auklėtoja  D.Sutkuvienė