Tarptautinis konkursas KENGŪRA

Kaip ir kasmet mokyklos mokiniai dalyvavo matematikos konkurse ,,Kengūra“. Dalyvavo 34 pirmų – aštuntų klasių mokiniai, tarp jų 28 pradinukai. Pirmokė Gabija Bastytė užėmė 10 vietą rajone, antrokas Šarūnas Kaminskas – pirmąją vietą rajone, ketvirtokai Nojus Plaušinaitis – trečiąją vietą rajone, Lukrecija Burdulytė – šeštąją vietą rajone, Gabija Valinskaitė – devintąją vietą rajone, Deimantė Rudžionytė - 10 vietą rajone. Penktokas Matas Teresevičius - šeštąją vietą rajone.

Kalbų konkurse ,,Kengūra“ septintokai Adomas Skeisgiela apdovanotas Auksinės Kengūros diplomu, Rugilė Zubkaitė – Sidabrinės Kengūros diplomu.

Gamtos mokslų ,,Kengūroje“ dalyvavo devyni septintų – aštuntų klasių mokiniai.

Visi mokiniai gavo padėkas už dalyvavimą.

Konkursas OLYMPIS

Lietuvių kalbos konkurse OLYMPIS dalyvavo 25 antrų – aštuntų klasių mokiniai.  Pirmojo laipsnio diplomais apdovanoti antrokas Airidas Orintas, trečiokės   Izabela Kalinauskaitė, Paulina Milkevičiūtė, ketvirtokės Lukrecija Burdulytė, Deimantė Rudžionytė, aštuntokės Vakarė Pakalkaitė ir Ieva Evelina Paplauskaitė.  Antrojo laipsnio diplomu apdovanoti  antrokai Šarūnas Kaminskas, Justina Balčiūtė, trečiokė Gabija Gustaitė, ketvirtokė Gabija Valinskaitė, penktokė   Nida Kirtiklytė, septintokė Karolina Milkevičiūtė.

Trečiojo laipsnio diplomu apdovanotos antrokės Austėja Karušytė, Miglė Kemežaitė, trečiokai Aya Ibasco, Saulė Žemaitaitytė, Deividas Laurinaitis, ketvirtokai Urtė Bereckytė, Karolis Sadauskas, septintokai Skaistė Kočinaitė, Lukas Matulaitis, Nojus Matulaitis.

Anglų kalbos konkurse  OLYMPIS dalyvavo penkiolika mokinių. Pirmojo laipsnio diplomais apdovanoti antrokai Justina Balčiūtė, Airidas Orintas, trečiokės Paulina Milkevičiūtė, Saulė Žemaitaitytė, Aya Ibasco, ketvirtokai Lukrecija Burdulytė, Nojus Plaušinaitis, Karolis Sadauskas, penktokai Raimundas Petrauskas, Nida Kirtiklytė.

Antojo laipsnio diplomu apdovanota ketvirtokė Deimantė Rudžionytė, trečiojo laipsnio diplomu – antrokė Miglė Kemežaitė, trečiokai Izabela Kalinauskaitė, Deividas Laurinaitis, septintokė Skaistė Kutanovaitė.

Matematikos  ir  informacinių technologijų  konkurse OLYMPIS dalyvavo 15 mokinių. Antrojo laipsnio diplomu apdovanota  trečiokė Paulina Milkevičiūtė, ketvirtokai Urtė Bereckytė, Lukrecija Burdulytė, Deimantė Rudžionytė, Gabija Valinskaitė, Nojus Plaušinaitis, Karolis Sadauskas, penktokė Nida Kirtiklytė.  Trečiojo laipsnio diplomais  apdovanoti antrokai Justina Balčiūtė, Šarūnas Kaminskas, trečiokai Izabela Kalinauskaitė, Deividas Laurinaitis, ketvirtokė Greta Orintaitė, septintokės Rugilė Zubkaitė, Karolina Milkevičiūtė.

Pasaulio pažinimo ir biologijos konkurse OLYMPIS dalyvavo 19 mokinių.    Pirmojo laipsnio diplomu apdovanota penktokė Nida Kirtiklytė.  Antrojo laipsnio diplomais apdovanoti antrokai Justina Balčiūtė, Šarūnas Kaminskas, ketvirtokai Urtė Bereckytė, Lukrecija Burdulytė, Deimantė Rudžionytė, Gabija Valinskaitė, Greta Orintaitė, septintokė Meida Kočinaitė. Trečiojo laipsnio diplomais  apdovanoti antrokės Austėja Karušytė, Miglė Kemežaitė, trečiokės Paulina Milkevičiūtė, Izabela Kalinauskaitė, Gabija Gustaitė, Austėja Stankevičiūtė, ketvirtokai – Aurelija Zubauskaitė, Karolis Sadauskas, septintokė Karolina Milkevičiūtė.

O aštuntokė Ieva Evelina Paplauskaitė apdovanota pirmo laipsnio diplomu už biologijos žinias, antrojo laipsnio diplomu geografijos konkurse, trečiojo laipsnio diplomu istorijos konkurse. Ieva Evelina Paplauskaitė apdovanota ir medaliu.

Vertimų konkursas  TAVO ŽVILGSNIS

Diplomai už labai gerą vertimą iš anglų kalbos - ketvirtokėms Lukrecijai Burdulytei, Deimantei Rudžionytei,  Karoliui Sadauskui.

Diplomas už labai gerą vertimą iš rusų kalbos - aštuntokei Vakarei Pakalkaitei.

EUROPOS  egzaminas  2019

Dešimtokas Airidas Kočinas – 1 vieta

Devintokas Lukas Šventoraitis – 2 vieta.

Aštuntokė Vakarė Pakalkaitė – 2 vieta.

Geriausi mokyklos sportininkai

1. Remigijus Merčaitis, 8 klase

2. Viktorija Adomaitytė, 7 klasė

3. Rugilė Zubkaitė, 7 klasė

Dėkojame mokytojams, rengusiems mokinius  konkursams:

Vilijai Puodžiukaitienei, Violetai Adomaitienei, Dalei Sutkuvienei, Laimai Plėšikaitienei, Danutei Kasparavičienei, Genovaitei Bielskuvienei, Laimai Petrauskienei, Vilmai Jonaitienei,  Rūtai Krikštopaitienei, Gintarei Pocevičienei, Rasai Kaukienei, Eglei Brazaitytei, Vidai Mureikienei, Onai Šimatonienei, Rimantai Poderytei, Vaidai Brazaitienei.

Mokyklos info.