Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Nepaprastos naujienos! Lekėčių bibliotekoje skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“ priėmė pirmokai kartu su mokytoja Jūrate Puidiene! Aktyvūs ir smalsūs mažieji iššūkio dalyviai kartu su nenuilstančia mokytoja Jūrate ne tik priėmė smagias skaitymo varžytuves, bet ir smagiai leido laiką piešdami kreidelėmis „Vasara su knyga“! Vėliau smagią jų veiklą stebėjo vaikučių mamos. Sekite mažiausiųjų skaitytojų ir jų mokytojos Jūratės Puidienės pavyzdžiu! Registruokitės!

Kviečiame į Lekėčių biblioteką visus  - didelius ir mažus - aktyviai dalyvauti ir pasinerti į knygų pasaulį, išmėginti laimę prizų loterijoje. Akcijos tikslas – per vasarą perskaityti penkias knygas. Lekėčių biblioteka siūlo rinktis:

1. Lietuvių autoriaus knygą.

2. Knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas.

3. Knygą apie keliones.

4. Knygą geltonu viršeliu.

5. Knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide kaip ir jūsų vardas.

Užsiregistruokite, dalyvaukite ir laimėkite! Norintieji dalyvauti varžytuvėse gali registruotis savarankiškai, užpildę internetinę registracijos formą www.vasarasuknyga.lt, nurodę Lekėčių biblioteką.

Kas laukia sėkmingai įveikusių iššūkį dalyvių? Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“,  dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje bus galima laimėti tris pagrindinius prizus. Varžytuvių pabaigoje vasariškais knygų skirtukais bus apdovanoti visi dalyvavusieji. Kviečiama sekti „Vasaros su knyga“ „Facebook“ paskyrą ir laimėti papildomų prizų.

Bibliotekininkė A. Kriauzienė